top of page

HİZMETLERİMİZ

Fabrika Epoksi Kaplama

Fabrikalarda zemin kaplamak için farklı yöntem ve malzemeler kullanılabilir. En fazla uygulanan yöntemlerden bir tanesi ise epoksi zemin kaplama olarak ön plana çıkıyor. Bu ve benzeri zemin kaplamaları ile fabrikalarda daha dayanıklı zeminler oluşturuluyor.

Hastane Epoksi Kaplama

Hastane epoksi kaplama hijyen ve steril bir ortam sağladığından dolayı hastane, ameliyathane, yenidoğan ünitesi, laboratuar, klinik, poliklinik, emar görüntüleme merkezi gibi sağlık hizmeti veren kurum ve kuruluşlarda kullanılır. 

Ofis-Cafe Epoksi Kaplama

Günümüzde inşaat sektörü önemini korumakla beraber  farklı arayışlar ve istekler doğuyor.Uzun ömürlülük, fiyat ve görünüm aranan en temel noktalardandır. Epoksi zemin uygulaması bir çok alanda kullanıldığı  gibi ofislerimizde de farklı çeşitleri ile tercihlerimiz arasına girebiliyor.

Otopark Epoksi Kaplama

Bugün Türkiye'de ve dünyada pek çok alışveriş merkezi otopark ve servis alanlarında epoksi zemin kaplamalarını tercih etmektedir. Otopark ve açık otopark olarak ikiye ayırmak gerekiyor çünkü zemin açısından kullanım koşullarına göre değişebilir.

Team

Daha fazla teknik bilgi için bizimle iletişime geç!

Biz senin için buradayız. Telefon, e-mail, sosyal medya ve daha fazlası için iletişim sayfası

bottom of page